tl_files/images/menu/z_dzieci_poziom.jpg
 
 
 
 
 

2017/2018

 
 

Nasz samorząd szkolny

 
Aurelia - przewodnicząca
 
Victoria i Julia wiceprzewodniczące


 
 

ekophone_plakat_a4.jpg

 
 2015/2016

 
 

Szlachetna Paczka

W tym roku szkoła z Gosławic również wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Pomogliśmy rodzinie z okolic Olesna. Bardzo dziękujemy rodzicom za włączenie się w akcję gdyż to dzięki nim zbiórka zakończyła się sukcesem i potrzebne rzeczy zostały zgromadzone. 
 

Akcja na rzecz schroniska dla zwierząt

.jpg

 
 

Samorząd Uczniowski

 

Wybory do samorzadu odbyły się w naszej szkole we wrześniu 2015. Uczniowie przygotowali plakaty wyborcze z propozycjami różnych działań i akcji. w demokratycznych wyborach przewodniczącą została Natalia, z-cami Julia oraz Magdalena, pomocnikami samorządu zostały Ines, Angelika, Zuzanna.

W I semestrze Samorząd pomógł zorganizować Dzień Chłopaka, Dzień Edukacji Narodowej, Jarmark Bożonarodzeniowy, Dzień Seniora, zabawy andrzejkowe, zabawy karnawałowe. Akcje charytatywne, w których wzięliśmy udział takie jak "Góra grosza" czy "Szlachetna paczka" cieszyły się powodzeniem wśród uczniów i ich rodziców. Akcja "zbierania żołędzi" to akcja w której pomagaliśmy zwierzętom przetrwać zimę i w której mogliśmy zdobyć cenne nagrody, swój finał miała w listopadzie natomiast akcja "zbierania nakrętek" to akcja całoroczna, do której wszyscy uczniowie chętnie się przyłączają. 
 

2014/2015

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 29.09.2014 r. zorganizowane zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klasy pierwszej i drugiej przygotowali piękne plakaty wyborcze, dzięki którym zachęcali do oddania na siebie głosów. Pomysłów oraz kandydatów było wiele. Ostatecznie do Samorządu Uczniowskiego zostały wybrane następujące osoby: z klasy pierwszej: Zuzanna, Oliwia, Laura, Aurelia z klasy drugiej: Natalia, Jennifer, Julia. Życzymy reprezentantom całej społeczności uczniowskiej dużo pomysłów i powodzenia w pełnionej funkcji.