PROJEKTY

 
 

Jesienne mandale w wykonaniu naszych najmłodszych uczniów
 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia 
 
 

Warsztaty szycia

Dzieci z klasy III podczas zajęć z edukacji plastycznej uczyły się szyć.
Własnoręcznie uszyły sobie piórniki  Przy okazji świetnej zabawy nauczyły się robić prawdziwe supełki, przyszywać guziki oraz ręcznie wszywać zamki.  

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia 
 
 
2015/2016
 
 

Projekt: Zwyczaje świąteczne

 

Uczniowie omawiając tematykę w języku niemieckim związaną z zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, zabawili się w małych eksperymentatorów. Wraz z praktykantem z Niemiec wypróbowali różne możliwości farbowania jaj, zarówno farbami naturalnymi (tak jak np. cebulą, burakami) oraz farbami sztucznymi.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia ( 6 IMG )
 
 

Projekt: Czarny bez

Uczniowie poznawali rozwój czarnego bzu, budowę oraz właściwości. Następnie przygotowali atrament do pisania oraz odbijali go na płótnie, gdzie powstawały różne motywy.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia ( 6 IMG )
 
 
2014/2015
 
 

Projekt Mini Ogród
 
Wprawdzie codziennie obserwujemy przyrodę, faunę i florę pobliskiego lasu i łąk, korzystamy z lup i mikroskopów by profesjonalizować nasze obserwacje to jeszcze nie mieliśmy swojego szkolnego ogródka.
 
W tym roku postanowiliśmy w ramach Dnia Ziemi - jako Samorząd Szkolny urządzić mini grządki, posiać i posadzić ulubione rośliny, kwiaty i warzywa, nauczyć się operować narzędziami ogrodniczymi i dbać o zasiane rośliny. Jesteśmy ciekawi naszych  nowych doświadczeń.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia ( 5 IMG )