tl_files/images/menu/z_dzieci_poziom.jpg
 
  KONKURSY

 
 
Nasza świetlica

Ozdoby świąteczne w tradycyjnej postaci nie są dla nas. W świetlicy uczniowie wykonują oryginalne i niepowtarzalne ozdoby, które wywołują uśmiech na ich twarzach. Owocem prac świetlicowych był sukces dwóch uczennic w konkursie na Najładniejszą Dekorację Wielkanocną organizowanym 18.03.2018 r. w Dobrodzieniu..

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
 
Uczennice klasy trzeciej Zuzia i Jasmin wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Logiczno-Matematycznym ,,Czy wiesz, że. ..?"

Celem konkursu było umożliwienie uczniom uzdolniony matematycznie sprawdzenia swoich wiadomości, przygotowania ich do wykorzystania wiedzy matematycznej przy rozwiązywaniu problemów. Dodatkowo dziewczynki mogły wziąć udział w zajęciach grupowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
 
II Miejsce na konkursie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w języku niemieckim w Borkach Wielkich! Gratulujemy!


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
 
Konkurs recytatorski 

18.04.2016 odbył się wewnątrzszkolny konkurs recytatorski z języka polskiego. Wyłoniono 9 kandydatów, którzy pojechali na drugi etap konkursu do Domu Kultury do Dobrodzienia.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
 
Materiał Montessori

"Od najmłodszych lat nasi uczniowie są wtajemniczani w pedagogikę Marii Montessori. Tym razem to oni w ramach konkursu na najciekawszy materiał Montessori, stworzyli swoje własne materiały Montessori i zaprezentowali je innym uczniom. Widać, iż dzieci mają wiele pasji, gdyż powstałe materiały były bardzo ciekawe".Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
 
Konkurs: kartki wielkanocne


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
 
Konkurs recytatorski


"Uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie biorą udział w różnych konkursach. Poniżej przedstawiony jest konkurs recytatorski z języka niemieckiego. Wiele uczniów z wielkim zapałem i zaangażowaniem zaprezentowało swoje wiersze. Wszystkim wyróżnionym i laureatom serdecznie gratulujemy."

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
 
Konkurs tańca

W dniu 16.02 .2016 odbył się szkolny konkurs tańca. Uczestnicy zaprezentowali swe umiejętności taneczne. Było wiele radości i emocji.  Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział  i gratulujemy!
 


 
 
Konkurs na najpiękniejszy karmnik

Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli podczas tegorocznej zimy o ptaszkach.
W ramach konkursu na karmnik dla ptaków powstały różnorodne, bardzo funkcjonalne karmniki. Kreatywność uczniów nie znała granic, gdyż każdy z domków był inny i przystosowany warunków odpowiednich dla ptaków.

jpg
 
 
Święto piernika

Dnia 1 grudnia uczennice klasy 2 i 3 pojechały na konkurs kolęd i pastorałek w języku niemieckim do Borek Wielkich. Jest to co roku organizowane tzw "Święto piernika". Odniosły duży sukces, gdyż w kategorii solistek zdobyły 2 i 3 miejsce, natomiast zespół wokalny otrzymał 3 miejsce. Gratulujemy dziewczynkom sukcesu!

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia
 
 
Wojewódzki Festiwalu Piosenki w Dąbrowie "Liść Dębu"

W piątek 08. maja reprezentatki naszej szkoły brały udział w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki w Dąbrowie "Liść Dębu". Na festiwal mogły jechać tylko po dwie osoby z każdej placówki. Poziom konkursu był bardzo wysoki, gdyż inni wykonawcy śpiewali repertuar światowych gwiazd w różnych językach. Dla naszych reprezentantek należą się duże brawa, a szczególne gratulacje dla Julii, która zajęła na Festiwalu 3 miejsce!

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia ( 6 IMG )
 
 
Liść Dębu -eliminacje szkolne

Kilka  impresji z eliminacji szkolnych na konkurs wokalny liść Dębu. Z pośród 12 uczestniczek aż 5 zakwalifikowało sie na wyjazd na konkurs do Dąbrowy. Gratulujemy.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia ( 4 IMG )
 
 
Szkolny Konkurs recytatorski

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej brali udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim. Uczestnicy zaprezentowali się jak z najlepszej strony i Jury miało wielki dylemat w wyborze najlepszych kandydatów. Ostatecznie do dalszego etapu przeszło 6-cioro uczniów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tak pięknego występu oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie!
 
  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia (  7 IMG )  
 
Nasi uczniowie w konkursie:  "Największa ilość zebranych zołędzi" organizowany przez Koło Łowiecikie "Bażant" w Sierakowie Śląskim.

 

 
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY„Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”
Zadanie konkursowe:

  • praca plastyczna w formacie A-3.
  • technika dowolna
  • tematyka związana z zapobieganiem wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie rolnym
  • trafne przedstawienie tematu - praca indywidualna
  • estetyka i staranność wykonania

 

W konkursie mogą wziąć udział dzieci od 6 r.ż. do lat 12.
Pracę należy oddać do dnia 7. 04. 2014 r. p. Ewie
Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.